آموزش

علاوه بر پروسه استقرار و راه اندازی سیستم ها یکی از اصلی ترین مراحل ،آموزش کاربران نهایی می باشد که شرکت سیستم اطلاعات مکانی دانش فضا با دقت عمل مضاعف به این امر پرداخته است.شرکت دانش فضا با استفاده از کارشناسان مالی مجرب در بخش آموزش و با تدوین یک برنامه کاربردی و جامع اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کرده و علاوه بر استقرار سیستم به افزایش سطح دانش مجموعه کمک بسزایی خواهد نمود.

ما در شرکت سیستم اطلاعات مکانی دانش فضا باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات شرکت ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید. ارتقای سطح دانش کاربران از سیستم‌ها باعث آسان‌تر شدن و سرعت گرفتن فرایند استقرار و راه‌اندازی نیز می‌شود.

شیوه‌های آموزشی شرکت دانش فضا

آموزش‌ هنگام استقرار

پس از خرید محصول از شرکت، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش از سیستم، چگونگی کار با آن بخش را به طور خلاصه به کاربران شما آموزش می‌دهند. هر چند برای تسلط کامل بر هر سیستم، شرکت در دوره آموزشی آن سیستم در موسسه ضروری است.

آموزش‌ آزاد

پس از خرید محصول از شرکت، به جز آموزش‌های عمومی هنگام استقرار سیستم، بر اساس شرایط قرارداد، کاربران شرکت شما می‌توانند در دوره‌های آموزشی حضوری یا الکترونیکی موسسه پژوهش و آموزش شرکت کنند و یک سیستم را به طور کامل و متمرکز، بر اساس طرح درس مشخص و استانداردهای آموزشی ما فراگیرند. اگر کاربران سیستم شما تغییر کند و یا پس از مدتی استفاده از سیستم، کاربران شما نیاز به بازآموزی یک نرم‌افزار داشته باشند، می‌توانید با معرفی کاربران خود و پرداخت هزینه دوره، امکان یادگیری کامل کار با سیستم را برای آنها فراهم کنید. در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم، امکان برگزاری دوره‌های آموزشی در محل شرکت شما نیز وجود دارد.