پشتیبانی

تمرکز اصلی ما در شرکت سیستم اطلاعات مکانی دانش فضا همواره بر به دست آوردن و حفظ رضایتمندی مشتریان بوده و در این راستا، واحد پشتیبانی شرکت به عنوان یکی از فعال ترین و مهم ترین واحد ها، با استفاده از روش های متنوع، سعی در ارائه بهترین و سریع ترین پاسخ های ممکن به درخواست های مشتریان عزیز داشته است. حضور و استقرار همکاران ما در محل مشتریان مختلف در دورترین نقاط کشور و پاسخگویی ۲۴ ساعته، گواه اهمیت بسیار بالای خدمات پشتیبانی در شرکت دانش فضا می باشد.

 انتظارات شما پس از استفاده از امکانات نرم‌افزاری سیستم‌های یکپارچه و فرایندگرا، تغییر می‌یابد و کارشناسان پشتیبانی ما آماده‌اند تا پاسخگوی این انتظارات رشد یافته باشند.

تعدد و تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب‌‌وکارهای گوناگون، در اختیار ما قرار گیرد. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‌های روز که همواره مورد توجه دانش فضا بوده، به ما کمک می‌کند تا پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده، شما را در بالابردن بهره‌وری کسب‌ و کارتان یاری کنیم.

پوشش خدمات پشتیبانی ما

خدمات پشتیبانی شرکت دانش فضا توسط دفتر مرکزی گروه در تهران و سایر مراکز، کل کشور را زیر پوشش خود دارد. شما با توجه به نیاز، منطقه جغرافیایی و نوع کسب و کارتان، از خدمات پشتیبانی گروه استفاده کرده، می‌توانید خدمات مورد نظر خود را از میان انواع قراردادهای پشتیبانی ما انتخاب کنید.

انواع خدمات پشتیبانی شرکت دانش فضا

الف- خدمات پس از فروش در سطح رفع اشكال

۱- پشتیبانی آنلاین از طریق ابزار Remote desktop, Team viewer و….است که بدون نیاز حضوري از طریق اینترنت، سیستم مشتری قابل دسترس قرار گرفته و رفع نقص مي گردد.
۲- آخرین نسخه های نرم افزار با امکان دانلود و… از طریق سایت شرکت امکان دانلود آخرین نسخه نرم افزارها فقط برای نرم افزاهای تحت قرارداد پشتیبانی و یا نرم افزارهای تحت دوره گارانتی فراهم است که از طریق ثبت نام در سايت براي مشتري تعريف شده، به طور خودکار قابل دسترس است.
۳- ايجاد بانك پاسخ به سوالات متداول در سايت
۴- پاسخ تلفني توسط بخش هماهنگي خدمات پس از فروش
۵- حضور متخصصين پشتيباني در محل مشتري(در این خصوص با هماهنگی قبلی مشتری و از طریق نرم افزار مدیریت پشتیبانی، در اسرع وقت، کارشناس ذیربط به محل مشتری اعزام شده و خواسته مشتری برآورده می گردد).

ب- خدمات پس از فروش در سطح ايجاد تغيير در نرم افزار و يا گنجاندن موارد جديد

بنا به تغييرات قوانين و يا شكل گيري خواسته جديد در كسب و كار مشتري و …. ، ممكن است به تغييراتي در ساختار و يا افزودن خواسته در نرم افزار نياز باشد كه در اينصورت مشتري به صورت مكتوب خواسته خود را مطرح نموده و بر اساس متمم قرارداد، تحت عنوان “توسعه نرم افزار ” با موافقت مشتري، تغييرات اعمال مي گردد.